Tisztelt érdeklődő!

A Trans ABS kft sepsiszentgyörgyi fiókjához az autóalkatrész raktár részlegére keres munkatársakat a következő kiírással:

autóalkatrész azonosító - eladó

A munkakör leírása:

Kliensek, ügyfelek fogadásaadatok felvétele, árajánlatok készítése, eladás.

Számlák, munkalapok, technikai és kliens adattár ügyvitele,

Hmarfa program ismerete (előny)

Alkatrészek nyilvántartása

Elvárások:

Számítógépes programok ismerete

Kommunikatív, pozitív hozzáállású, precíz,

Tisztességet, becsületet ismerő

Konfliktus megoldó készséggel rendelkező

Családosok előnyben

Román nyelv ismerete

Munkaidő

Alap 8 óra Hétfőtől Péntekig

8 órától 17 óráig váltás függvényében, vagyis megegyezés szerint 7 tól  15.ig vagy 9 tól 17 ig

Javadalmazás:

Teljesítményalapú bérezés (3-6)

Iskoláztatás

Ugyancsak a fenti céghez alkalmazunk

eladási ügynököt

Autóalkatrészek és szerszámok szervezett eladása

Kliensekkel való kapcsolattartás Kovászna megye területén.

A raktár irányítása, adminisztrálása.

Új piac keresése, konkurencia elemzése.

Időszakos elemzések, beszámolók a vezetőség felé.

Munkaidő:

Elvárások:

Szakmában és eladásban való jártasság

Legalább középfokú végzettség (felsőfok előnyt jelent)

Konfliktus, problémamegoldó, tárgyaló készséggel rendelkező,

Kollégákkal való egység tartása

Teljesítményalapú bérezés, egyéb juttatások (6-10)

Ajánlatokat, kézzelírott, fényképes önéletrajzot a office@transabs.ro email címre kérünk, vagy a cég munkapontjain.

Bővebb információkért hívja az alábbi telefonszámot.

Csiszér Csaba

0744-542008

www.transabs.ro